FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 10381092
*
nr 1038 1092
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 60 cm, width: 28 cm, height: 55 cm,
Teak, längd: 60 cm, djup: 28 cm, höjd: 55 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:03:14
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/5 06:42:57
1
600 kr
15/5 17:52:42
2
350 kr
15/5 17:52:42
1
400 kr (Robot)
16/5 18:48:23
3
600 kr
16/5 18:48:23
1
600 kr (Robot)
16/5 18:58:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51
*
CHEST OF DRAWERS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 1092
CHEST OF DRAWERS
Teak, length: 60 cm, width: 28 cm, height: 55 cm,
Teak, längd: 60 cm, djup: 28 cm, höjd: 55 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 700 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/5 06:42:57 | 1 | 600 kr |
15/5 17:52:42 | 2 | 350 kr |
15/5 17:52:42 | 1 | 400 kr (Robot) |
16/5 18:48:23 | 3 | 600 kr |
16/5 18:48:23 | 1 | 600 kr (Robot) |
16/5 18:58:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
8296 Tallboy
Nyrenässans, painted white, 6 lådor. Width: 90 cm,..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:51